Kariéra - pracujte u nás

Naše společnost STELO OIL spol. s r.o. je  spolehlivým partnerem pro petrochemický průmysl, zemědělství, dopravní a ekologické stavby. Nabízíme kompletní technologické vybavení čerpacích stanic a velkoskladů pohonných hmot. Jsme zavedená firma s dlouholetými zkušenostmi. Dodržujeme termíny. Plníme vše, co slíbíme. Spolehlivě a ve stanoveném termínu. Pracujeme kvalitně a hlavně ekologicky. Máme bohaté zkušenosti z oboru.

Aktuálně hledáme pracovníky na pozici:

Montér / zámečník / svářeč (32.000 Kč + diety, po zaškolení navýšení)

Do mladého kolektivu hledáme kolegu pro práce v Olomouckém kraji i mimo něj – výjezdy za
zakázkou.
Zaměřujeme se zejména na kompletní technologické vybavení čerpacích stanic, velkoskladů
pohonných hmot a chemických látek, revizi nádrží
Nástup možný dle domluvy

Náplň práce:

  • svařování potrubí a nádrží, montážní práce
  • více denní výjezdy 1-5 dní dle lokality po-pá
  • v případě přípravy zakázky práce v sídle společnosti
  • ochota učit se

Požadujeme:

  • nejlépe vyučen jako zámečník/svářeč nebo montér ocelových konstrukcí, potrubář
  • svářečský průkaz výhodou
  • zkušenost se svařováním potrubí - výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • příjemný a zkušený kolektiv
  • nástupní plat minimálně 32.000 Kč + diety dle výjezdů měsíčně 3-4.000 Kč
  • po zaškolení navýšení mzdy
  • možnost se dále vzdělávat/ zvyšovat si kvalifikaci
  • vánoční odměny, příspěvek na penzijní připojištění
  • sídlo společnosti: Olomouc - Nedvězí

Pošlete nám svůj životopis